Tag: video intime

E reja nga Tirana denoncon ish-partnerin 40-vjeçar: Kam bërë video intime...

Një 26-vjeçare këmbëngul se jeta e saj është marrë peng në distancë nga ish i fejuari që i kërkon rikthimin tek ai, përmes një...

VIDEO/Aktores shqiptare i publikohen momentet intime në krevat

Arta Elezaj u bë e njohur me rolin e saj tek seriali ‘O sa mirë ‘ për një pjesë të publikut shqiptar ndërsa për disa...

Videoja intime dhe akuzat për ngacmim, polici thyen heshtjen: Më vranë...

Berhan Bajrakurti ka dalë për herë të parë në një televizion dhe ka preferuar të thyejë heshtjen. Në emisioni  “Me zemër të hapur”, shefi i...

VIDEO/Këngëtarja shqiptare skena erotike me modelen në klipin e ri! Puthje...

Lindita Halimi e ka menduar mirë rikthimin në muzikë me një këngë dhe klip tepër provokues. Këngëtarja shqiptare rikthehet fuqishëm pas pjesëmarrjes në Eurovizion dy...

“Do ju publikoj videot e seksit” – 50 vjeçari makth i...

Gjykata e Tiranës ka përfunduar shqyrtimin gjyqësor ndaj një 50-vjeçari të kthyer në makth për dy studente në Tiranë. I pandehuri me iniciale A....

Tiranë, i vjedh facebook-un dhe i shpërndan video intime, 59 vjeçarja...

Policia ka nisur hetimet për një grua 59 vjeçe nga Tirana, që pavarësisht moshës ka kërcënuar dhe i ka shpërndarë video intime një gruaje...