Tag: tunizi

Gazetari i vë flakën vetes live në Facebook, thirrja e tij...

Një gazetar vrau veten dhe veprimi i tij ka sjellë plot trazira në Tunizi. Sipas mediave vendase, reporteri tunizian nga Telvza TV, Abderrazak Zorgui postoi një video...