Tag: tirane i shpallur ne kerkim

EMRI/I dënuar me 11 vite burg dhe në arrati, policia e...

Një tjetër person i shpallur ne kerkim eshte arrestuar mesditen e sotme. Sipas burimeve zyrtare, 50-vjeçari ishte i shpallur në kërkim për “Mashtrim të...