Tag: telashe

FOTO/Stresi futet në telashe, probleme me ligjin dhe në Kosovë

Telashet nuk kanë të mbaruar për Stresin. Reperi sapo ka dalë nga burgu, por së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë. Reporteri.net mëson...