Tag: shkopa gome

“U rrahën me shkopa gome”, Plas sherri në Vlorë, pranga dy...

Pas një konflikti fizik midis njëri-tjetrit, policia ka arrestuar  në flagrancë 2 shtetas dhe procedon në gjendje të lirë 2 të tjerë. Sipas një njotimi...