Tag: salvini kina

Salvini publikon videon: Ne 2015 kronika e tv italian per koronavirusin...

Akuzave te medias shteterore kineze se koronavirusi erdhi nga Italia iu pergjigj me se miri politikani i njohur italian , ish-zëvendës kryeministri dhe ish-ministri...