Tag: romeo karaj

Shpifje dhe akuza ndaj Shkëlzen Berishës, gjykata dënon sërish Romeo Karajn

Gjykata e Tiranës dënoi sot për herë të tretë, ish-juristin e OSHEE-së, Romeo Karaj. Trupi gjykues e gjeti fajtor Karajn për akuzën e shpifjes ndaj...