Tag: reforma zgjedhoe

VIDEO/Rama tregon se çfarë do ndryshojë në marrëveshjen politike: Mbështesim hapjen...

Kryeministri Edi Rama ka treguar sot se çfarë do ndryshojë dhe çfarë nuk do të preket në marrëveshjen e arritur me Opozitën e Bashkuar...