Tag: racizimi grek

Racizem grek me ish-kapitenin e Partizanit, i anullohet kontrata për foton...

Idriz Batha është ndier i fyer nga mënyra se si e ka trajtuar klubi grek i Larisës.Ish-kapiteni i Partizanit dhe një ndër më të...