Tag: ndermjetesimi

VIDEO/Abuzuan me pronat, ndalohen 11 persona në Laç

Procedohen penalisht 11 ish- punonjës në Z.V.R.P.P.Kurbin dhe qytetarë përfitues toke, për falsifikime dokumentash, shpërdorim detyre dhe pastrim të produkteve të veprës penale ,...