Tag: mapo

Mbyllen dy gazetat, Mapo dhe Shekulli

Dhe dy gazeta të tjera nuk do të qarkullojnë më në formatin PRINT, duke thelluar akoma me shume krizen e tregut të gazetave në...

Ironia e Kapexhiut, Veliaj gëzohet teksa dëmtohet statura e Ramës

Eshtë e natyrshme që kur dëmtohet figura e Kryeministrit, të gëzojë opozita dhe udhëheqësit e saj. Çfarë bën habi është kur në mes të kënaqurve,...