Tag: Kvk

Deklarata e PD per KCK: Rama po zevendeson SPAK me Ardi...

Akti normativ i qeverisë për krimin e organizuar është antikushtetues, nuk forcon luftën ndaj tij, ul standardin e goditjes ndaj krimit të organizuar dhe...