Tag: kaso

Diskutimi për reformën zgjedhore, përfaqësuesi i opozitës lë tryezën pas disa...

Nuk ka qënë shumë e gjatë prezenca e përfaqësuesit të opozitës në tryezën e thirrur nga OSBE për reformën zgjedhore. Ivi Kaso është larguar...

“Marifeti i Rilindjes”, Kaso zbërthen skemën: Hapja e kutive në Lezhë...

Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso në një reagim në rrjetet sociale, tregon se zgjedhjet e 30-Qershorit kane qene një farsë ndërsa...

KQZ rrëzon kërkesën e PD dhe LSI, Kaso: Rama po kthen...

Përfaqësuesi i PD-së në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve Ivi Kaso u shpreh sot se vendimi i marrë nga anëtarët e PS-së është i kundër...