Tag: humb ndjenjat

EMRI/Gjyqi për ‘Avdylajt’, humb ndjenjat njëri nga të arrestuarit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca për ‘Avdylajt’ dhe pjesën tjetër të të arrestuarve të operacionit të fundit nga policia ku...

Shqiptarin e gjejnë përtokë në burgun e Greqisë, nisin hetimet për...

Ka humbur ndjenjat një shqiptar në burgun e Trikalasë brenda në qeli. Media greke shkruan se shkak është bërë konsumimi i madh i sasisë së...

VIDEO/ Dramatike përplasja e Përmbarimit me familjen Hoxha tek Ministria e...

Një situatë dramatike paraqitet pranë Ministrisë së Drejtësisë, aty ku shërbimet e INUK dhe Përmbarimi prej orëve të para të mëngjesit kërkojnë të nxjerrin...