Tag: grushte

Dyshohet se i ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, lushnjari rreh me...

Një 54-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka rrahur me grushte një 43-vjeçar të cilin e akuzon se i ka ngacmuar seksualisht vajzën e...

VIDEO/”Më sill çupën”, bokse dhe sherr gjatë natës, të rinjtë grushtojnë...

Një sherr mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Vlorës. Ngjarja është regjistruar në rrugën e Çipajve, i cili ka...