Tag: fleta e votimit

FOTO/Opozita sherr për ndryshimet kushtetuese, deputetët që votuan kundër, Hajdari: Ditë...

Mediat kanë zbuluar  fletën e votimit që kishin deputetët për të votuar ndryshimet kushtetuese. Kuvendi ka nisur punimet prej orës 10:00, ndersa nga votimet...

Bylykbashi nxjerr një shembull të fletës së votimit: Pse është e...

Oerd Bylykbashi ka sjellë një fletë votimi si shembull për të ilustruar se përse hapja e listave dhe ruajtja e formulës aktuale për koalicionet...