Tag: dy te kerkuar

FOTO/Të dënuar me burgim të përjetshëm por gëzojnë lirinë, policia kërkon...

Policia e shtetit ka kerkuar serish ndihmën e qytetarëve për arrestimin e dy personave të cilët edhe pse të dënuar me burg përjetë vazhdojnë...

Përfundojnë në pranga dy të shumëkërkuar nga Zvicra, akuzat

Policia Kufitare në Morinë ka ndaluar dy persona, njëri shqiptar dhe tjetri i lindur në Zvicër që akuzohen për trafik droge dhe dhjetëra vjedhje....