Tag: dhoma amerikane

“Tregu po monopolizohet”, Tabaku flet hapur para ambasadores: Betejë me korrupsionin,...

Ish-deputetja Jorida Tabaku ka mbajtur nje deklarate te gjate ne takimin e sotem te Dhomes Amerikane te Tregtise, teksa ka adresuar problemet e fundit...

ANKETIMI/ Përkeqësohet Indeksi i Biznesit të Dhomës Amerikane: Taksat, monopolet, informaliteti...

Indeksi i Biznesit të Dhomës Amerikane, një tregues që publikohet çdo vit dhe mat perceptimin e anëtarëve lidhur me ambientin për të bërë biznes...