Tag: denohet shqiptari

“Skifteri” shqiptar tregon si i kryente vjedhjet në Gjermani: Hynim nga...

Një 41-vjeçar shqiptar është duke u përballur me drejtësinë gjermane, pasi mbi të rëndojnë një sërë akuzash për vjedhje. Mediat gjermane bëjnë me dije se...

FOTO/ Dënohet shqiptari që vrau bashkatdhetarin në Itali, zbardhet ngjarja

“Ermali u vra gabimisht”. Ky është përfundimi në të cilën ka arritur shkalla e tretë e gjyqësorit në Varese të Italisë pas vrasjes së shqiptari...

EMRI/ Vrau të riun pasi komplimentoi një vajzë, dënohet me 11...

Një i ri shqiptar është dënuar përfundimisht me 11 vite burg për vrasjen e bashkatdhetarit të tij. Marjel Mjeshtri, 22 vjeç, akuzohet se vrau 20...

Dënohet se leu pëllumbin me helm që të vriste skifterin, gjyqtari...

Një ngjarje në kufijtë e tragjikes dhe komikes ka ndodhur me një shqiptar në Zvicëc. “Pëllumbaxhiu” nga Kosova ka helmuar një pëllumb me shpresë...