Tag: delvine kardhiq

“Rama mburret me rrugën e filluar nga qeveria Berisha”, Ish-kryeministri zbulon...

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, inspektuan se fundmi punimet në kantierin e ndërtimit të aksit Delvinë-Kardhiq, nje rruge...