Tag: Basha deklarat

Rama ka hallin e oligarkeve, te ndryshoje aktin per qirate

Ne nje deklrate te Kryetarit te PD, Lulzim Basha i kerkohet kryeministrit Rama te heqe aktin normativ per qirate dhe te ndaloje koncesionet. Deklarata e...

Deklarata tronditëse e Bashës: Ne dimë se çfarë kanë bërë edhe...

Kreu i PD, Lulzim Basha tha sot se PD po përgadit dosje për 15 kryebashkiakë të tjerë të lidhur me krimin. Basha e bëri...