Tag: audio

DETAJE/Audioja në Whatsapp që solli panik, vajza konfirmonte 12 raste me...

Diten e djeshme qarkulloi nje audio ne Whatsapp e cila konfirmonte 12 raste me koronavirus ne Shqiperi. Per kete lajm reagoi dhe ministria e shendetesise...

AUDIO+18/Salianji nxjerr komunikimin e Alizotit me drejtorin e policisë Fier

Ish-deputeti  Ervin Salianji ka publikuar një provë siç e quan ai të re, për të cilën thotë se është pjesë e përgjimeve të prokurorisë...

AUDIO/ Ja regjistrimi që fundosi prefektin e Kukësit

Një qytetar ka kallëzuar në Prokurori prefektin e Kukësit, Liman Morina. Morina dyshohet se ka tentuar të blejë votën e një qytetari duke i ofruar...