Tag: ambasadori gazheli

FOTO/”Më premtoi”, zbulohen bisedat e ambasadorit me gazetarin italian: Do shkoj...

Gazetari i emisionit investigativ “Le Ienne” që publikoi reportazhin me historinë e shqiptarit Alvin Berisha, 11-vjeçarit që jetonnë kampin “Al-Hol” ka zbuluar dhe mesazhet...