Tag: varret

Horror në fshatin shqiptar, banorët tregojnë tmerrin: Ariu hap varret dhe...

Banorët e fshatit Shipkovicë të malësisë së Sharrit denoncojnë një situatë jo normale qè i duhet ta jetojnë çdo ditë. Disa dëshmitarë të rastit flasin...

FOTO/Arkeologët egjiptianë zbulojnë në Piramidat e Gizës varrin e lashtë 4500-vjeçar

Një varrezë 4,500 vjeçare është zbuluar në juglindje të piramidave të famshme të Gizës, njoftoi Ministria e Antikiteteve egjiptiane. Varri më i vjetër mban mbetjet...

I shkatërrojnë varrin e babait, këngëtarja revoltohet: Gjeni personin përgjegjës

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është tronditur nga një lajm aspak i këndshëm për të dhe familjen e saj. Këngëtarja shkruan për ngjarjen e ndodhur në Llapashticë...