Tag: Zogu i tiranes

FOTO/”Zogu i Tiranës” fillon nga kërkesat, ndryshon shumë pas daljes nga...

Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës" u lirua nga burgu në muajin maj të këtij viti.  Ai qëndroi në burg gati 5...

Akuzohet për prostitucion, gjykata ka marrë vendimin për “Zogun e Tiranës”

Gjykata e Tiranës ka lënë në masën e sigurisë “Arrest shtëpie”, Hermes Nikajn, i njohur si “Zogu i Tiranës”. Ky i fundit u lirua gjatë...

Në burg mes të fortëve, reagon për herë të parë ‘Zogu...

I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, Hermes Nikaj rrëfen per here te pare 5 javët në “kafaz” mes të fortëve problematikë ne...

Babai I ‘Zogut të Tiranës”: Hermesi nuk ka asnjë faj, kanë...

Babai i Hermes Nikajt, njohur ndryshe si 'Zogu i Tiranës' mohoi sot akuzat kundër djalit të tij për prostitucion dhe shfrytëzim prostitucioni gjate nje...

Zogu i Tiranes, 2 pergjime te reja me pulle te kuqe

Te tjera përgjime jane publikuar nga dosja e “Zogut te Tiranës” i cili është arrestuar nën akuzën e “ushtrimit të dhe shfrytëzimit të prostitucionit”....

PERGJIMI/ Zogu i Tiranes, si e ngriti rrjetin e vajzave ndersa...

Nëntë muaj hetime dhe përgjime të bisedave telefonike kanë zbërthyer veprimtarinë kriminale të Hermes Nikajt, ose siç njihet ndryshme me nofkën “Zogu i Tiranës”....

Arrestimi për prostitucion, e reja tregon historinë e saj: Klientët na...

Detaje të reja zbulohen pas arrestimit të “Zogut të Tiranës” i akuzuar per prostitucion në kryeqytet. Dy vajza të moshës 20 e 32 vjeç, banuese...

Zbardhet skema e prostitucionit, Estetistja rekrutonte vajzat, ‘Zogu i Tiranës’ gjente...

Zbulohet skema e prostitucionit në Tiranë, ku ra në pranga Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës së bashku me tre persona të...

Policia ndalon Zogun e Tiranës, dyshohet për shfrytëzim prostitucioni

Zogu I Tiranës, Hermes Nika, është shoqëruar mbrëmjen e kaluar në polici. I riu i njohur në vend si gazetar në disa emisione kohët e...

Zogu i Tiranës i thotë të gjitha: Këtij këngëtari do t’ja...

Kudo që ftohet neper emisione një nga temat që do të diskutohet, do te jetë homoseksualiteti i tij. Mbrëmjen e kaluar ka qenë i...