Tag: zhytje

VIDEO/Zhytësi me prejardhje shqiptare merr guximin, bën atë që se kishte...

Askush nuk e ka prekur fundin e oqeanit në pikën më të ulët. Por është Viktor Vescovo, amerikani me prejardhje shqiptare, që do të...

Pushimet e Tahirit, poston videon ku i mëson zhytjen të birit

Herë pas here, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri poston video duke treguar sesi po i kalon pushimet në këtë sezon të verës, ku pjesën...

DETAJE/Sarandë, turisti polak çan kokën dhe humb ndjenjat nga zhytja me...

Një turist polak për pak sa nuk rrezikoi jetën tij teksa po pushonte në bregdetin e Sarandës. Ai u zhyt me kokë në det,...