Tag: zhytet

Momente paniku për kritikun italian, rrëmbehet nga dallgët e forta në...

Momente frike për Vittorio Sgarbi. Kritiku i njohur italian i artit, dhe njëherësh deputet në Parlamentin Italian rrezikoi të mbytet teksa ishte me pushime...

E pazakontë dhe e mistershme në Vlorë, tre makinat gjenden të...

Tre makina janë gjetur të zhytura në detin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Plazhi i Ri, Ende janë të panjohura...