Tag: Zhvatje

I vodhi klientit 30 mijë dollarë nga llogaria, arrestohet drejtori i...

Policia ka ndaluar një 35-vjeçar, pasi duke shpërdoruar detyrën, ka vjedhur një shumë parash në llogarinë rrjedhëse të një klienti. "Nga Seksioni për Krimin Ekonomik dhe...

U zhvatën mijëra euro të moshuarve grekë, shqiptari i arrestuar si...

Policia greke ka publikuar të dhënat e identitetin për tre persona të arrestuar për grabitje, për përfshirje në bandë kriminale dhe për pastrim të...

Burg për juristin mashtrues, i zhvati 8 mijë euro gruas nga...

Gjykata e Korçës ka lënë në burg juristin e Hipotekës Elvis Gjata, i cili akuzohet për mashtrim ndaj një gruaje nga Librazhdi. Gjata përmes mashtrimit...

Shqiptarja i zhvat 70 mijë euro ish-të dashurit 70 vjeçar, derisa...

Një grua shqipare e moshës 48 vjeçare i ka zhvatur nje shtetasi italian në moshën 70 vjeçare plot 70 mijë euro. Ngjarja e cila i...

Përdorte identitetin e ish-ambasadorit shqiptar, amerikani i merr 70 mijë dollarë...

“E gjithë bota ime u shkatërrua…” Debi Gitar është viktima e dytë e grackës së dashurisë që kishte ngritur një person, i cili shfrytëzonte fotot...

Jo vetëm 1 milionë euro, mashtruesi serial kishte zhvatur dhe shuma...

Pas urdhrit të ndalimit për mashtruesin Klodian Ciruna, agjentët e krimeve kanë tentuar të marrin në pyetje 41-vjeçarin, i cili nuk ka pranuar akuzat...

FOTO/ ISP: Deputetët po u zjvasin qytetarëve deri në 1100 euro...

Nëse një qytetar i thjeshtë i këtij vendi kapet në shkelje ligjore duke falsifikuar dokumenta e kësisoj duke përfituar pagesa në dëm të buxhetit...

FOTO/ I zhvati drejtorit të postës 60 mln lekë, flasin prindërit...

Myrteza dhe Emina Beqaj, prinderit e Enertilat Neqaj kanë folur më në fund ne lidhje me mashtrimin ku u përfshi vajza e tyre. Ata...

Denoncoi të dashurën për zhvatje, 30 vjeçari: E doja për nuse...

Nje djale nga Durrësi ka denoncua te dashuren e tij per zhvatje. 30-vjeçari kishte tre vjet qe e kishte njohur në rrjetin social “Facebook”. “Më...