Tag: zevendesimi

Lëvizjet dhe dorëheqjet/Zbulohet kush komandohet si zv/drejtor i policisë Tiranë

Gati një javë pas dorëheqjes së zv/drejtorit të policisë së Tiranës, Arsen Sinomati, ka ardhur edhe zëvendësimi i tij. Altin Merizaj është komanduar përkohësisht në...

Tri gra rivale për vendin e Arben Malajt, emrat për në...

Violeta Staka, Brunilda Isaj dhe Fatmira Kola janë tre kandidatet që janë paraqitur në Kuvend nga qeveria për t’u zëvendësuar Arben Malaj, e shkarkuar...

“Do zëvendësojnë opozitën”, Manjani zbërthen tezën e re: Janë të mbaruar...

Ish-ministri Ylli Manjani ka analizuar një tezë që sipas tij është krijuar nga zëdhënësit e qeverisë. Sipas tij, kërkohet qe opozita legjitime të zëvendësohet...

FAKTET/ Hilja e PS-së me emërimin e pasardhësit të Adriatik Llallës

Prej disa ditësh, në kuadrin e skandalit Tahiri dhe bombave të tjera që priten të shpërthejnë, mazhoranca dhe opozita janë përfshirë në një debat...