Tag: zbulohen

Zbulohen tunele të kultivimit të drogës në Elbasan

Një tunel që përdorej për rritjen dhe kultivimin e lëndëve narkotike është zbuluar në Elbasan. Mësohet nga mediat se tuneli, i cili ishte i pajisur...

Zbardhen ndryshimet në Kodin e ri Zgjedhor: Kur do të mbahen...

Është zbardhur drafti i Kodit të ri Zgjedhor në lidhje me Reformën Zgjedhore, i dakordësuar mes të gjitha palëve politike. Konkretisht në Kodin e Ri...

Live para mediave, sekretarja aksidentalisht zbulon të dhënat nga llogaria bankare...

Përpjekjet për të nxjerrë në pah veprimet bujare te Donald Trump gjatë kohës së tij në detyrë, padashje i shkaktuan atij probleme. Kjo pasi sekretarja...

EMRAT/Arrestohen trafikantët shqiptarë që furnizonin me kokainë pasanikët italianë

Autoritetet policore të Italisë kanë finalizuar me sukses operacionin e quajtur Doktori, që ka cuar në shkaterrimin e një bande të trafikut të drogës,...

VIDEO/Biznesi në Tiranë ‘merr fund’, 11 të arrestuar, çfarë u zbulua...

Vihen në pranga 11 persona në Tiranë, pasi merreshin me lojëra fati, në kundërshtim me ligjin. Mes të arrestuarve është edhe pronari i lakolit...

Zbulohen 17 kg kanabis në një banesë në Krujë, pranga gruas,...

Policia e Krujës ka sekuestruar 16 kg kanabis që janë gjetur në një banesë duke arrestuar një 47-vjeçare dhe shpallur në kërkim djalin e...