Tag: zbardhet

“Mjaft transparentë”, Blushi zbardh çfarë diskutoi Meta me Palmer: Gati të...

Presidenca ka sqaruar opionin publik në lidhje me bisedën e zhvilluar ndërmjet Zv.Ndihmës Sekretarit të Shtetit të SHBA, z.Matthew Palmer dhe presidentit të vendit,...

Takoi Metën, Rudina Hajdari tregon detajet e bisedës: Çfarë i kërkova...

Deputetja Rudina Hajdari ka zbardhur në ‘vija të trasha’ bisedën që pati sot në mëngjes me presidentin Meta. “I kërkova Kryetarit të Shtetit, Presidentit të...

“Më kërkuan të mësoja arabisht”, zbardhet dëshmia e Alvinit, në kamp...

Alvin Berisha, ka dhënë sot për mediat italiane, pasi ka mbërritur në familjen e tij në Itali dëshminë e parë teksa ka treguar se...

Zbardhet vrasja në Shkodër, policia: Shkak konfliktet e mëparshme familjare

Policia e Shkodrës ka zbardhur vrasjen e 55-vjeçarit Lazër Arraj, e ndodhur një ditë më parë në Malësinë e Shoshës, në Dukagjin. Sipas policisë, është bërë...

Dalin detajet nga dosja e Prokurorisë: Polici akuzohet për vrasje, cilat...

Sipas dosjes të Prokurorisë, siguruar nga BallkanWeb, dalin detaje të tjera te ngjarjes në Kavajë ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe u plagos...

“Hodhën parukerinë në erë”, Policia zbardh ngjarjen në Nikël pas...

Policia e Krujës ka zbardhur dhe ka dokumentuar një ngjarje të ndodhur rreth 1 muaj më parë. Bëhet fjalë një biznesi në Nikël, të...

FOTO/Ky është vendimi për ish-ministrin Tahiri, 11 orë pritje për dy...

Vendimi për ish-ministrin Tahiri, nuk i kalon as 2 faqe A4 të plota. Në media po qarkullojnë fletet e vendimit, të cilat tregojnë se...

Zbardhet vrasja e Santiago Malkos, i arrestuari tregon emrat e tre...

I arrestuari i vetëm për vrasjen Santiago Malkos u la në burg nga Gjykata e Tiranës. Blendi Teta akuzohet nga prokuroria se ka patur...

LAJM I FUNDIT/Zbardhet vrasja e ish-policit në Tiranë, policia kap autorin

Policia e Tiranës ka zbardhur vrasjen e 50-vjeçarit Arben Bilali  të ndodhur në 30 Janar 2019. Sipas policisë, në pranga ka rënë një 40 vjeçar,...

I vunë flakën mobilerisë në Krujë, policia zbardh ngjarjen: 2 në...

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme, ku në Nikel të Krujës, u përfshi nga...