Tag: zbardhet

DETAJE/50-vjeçari në Selenicë i ka shpëtuar një tjetër atentati, çfarë u...

Zbardhen detaje të reja për atentatin ndaj 50-vjeçarit Jetnor Xhaferri, ditën e djeshme në Selenicë të Vlorës. Sipas informacioneve, Xhaferri kishte pak ditë që ishte...

Zbardhet ngjarja në Shkodër, policia jep detajet: Autori i plagosjes me...

Dokumentohet ngjarja e ndodhur dje, ku mbeti i plagosur shtetasi Gëzim Bici 50 vjeç. Vihet në pranga autori i kësaj ngjarjeje,i cili pas një konflikti...

Zbardhet ngjarja në Lezhë/Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes, në kërkim...

Zbardhet ngjarja e ditës së djeshme në pyllin e fshatit Lalm Lukaj, ku u gjetën të vrarë me armë zjarri shtetasit K. M. dhe...

Ndryshohet sërish Kodi Penal, zbutet dënimi për përhapjen e sëmundjeve infektive

Zbuten dënimet e parashikuara në propozimin e dëguar në Kuvendin e Shqipërisë, si ndryshime në Kodin Penal për të gjithë ata persona që do...

VIDEO/Të shtënat në Shkodër, policia zbardh ngjarjen: Gjendet arma e hedhur...

Zbardhet ngjarja e ndodhur mesditen e djeshme ne Shkoder, Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët e dyshuar. Gjithashtu mesohet se eshte gjendur nga...

EMRAT/Atentati te “Uji i Ftohtë”, zbardhet ngjarja dhe sherri, shënjestra telefonoi...

Diten e djeshme, policia njoftoi shkurtimisht lidhur me nje atentat të deshtuar fatmiresisht,ndaj nje personi ne mes te ditës, ne qytetin e Vlorës. Ndërkohet, mediat,...

Zbardhen vjedhjet e para të këtij viti në kryeqytet, arrestohen dy...

Dy persona ne kryeqytet janë arrestuar në flagrancë, ndërsa një tjetë eshte proceduar në gjendje të lirë. Burime nga policia bejne me dije se jane...

Zbardhet grabitja e parave në Kamzë, arrestohet kushëriri i pronarit të...

Policia ka zbardhur një grabitje të datës 6 Nëntor, ku u raportua se ne banesën e një shtetasi u vodhën 2 milione lek. Sipas policisë,...

“Mjaft transparentë”, Blushi zbardh çfarë diskutoi Meta me Palmer: Gati të...

Presidenca ka sqaruar opionin publik në lidhje me bisedën e zhvilluar ndërmjet Zv.Ndihmës Sekretarit të Shtetit të SHBA, z.Matthew Palmer dhe presidentit të vendit,...

Takoi Metën, Rudina Hajdari tregon detajet e bisedës: Çfarë i kërkova...

Deputetja Rudina Hajdari ka zbardhur në ‘vija të trasha’ bisedën që pati sot në mëngjes me presidentin Meta. “I kërkova Kryetarit të Shtetit, Presidentit të...