Tag: YZBERISHT

FOTO/Detaje nga shpërthimi në Yzberisht, copat e xhamit iu futën në...

Bashkëpronarja dhe dy punonjëset mbetën të plagosura pasi bombola e gazit në byrektore shpërtheu mëngjesin e sotëm në Yzberisht, për arsye ende të pazbuluara. Sipas...

Shpërthimi në Ybzerisht, policia jep detajet zyrtare, 3 të lënduar

Policia ka dhënë zyrtarisht detajet nga shperthimi i madh i ndodhur mengjesin e sotem ne Yzberisht. Konfirmohen nga policia, 3 të plagosur, bashkëpronarja dhe punonjesit. ...

Plagosja në Yzberisht, kush është “Xubi” dhe detaje nga dosja e...

Një person u shpall në kërkim, për plagosjen e 24-vjeçarit  D.V, në Yzberisht mbrëmjen e djeshme, ndërsa zbulohet se personi është një emër i...

VIDEO/Zjarr tek Kodrat e Yzberishtit, era po favorizon flakët

Kodrat e Yzberishtit janë përfshirë nga flakët. Mësohet se zjarri ka rënë prej disa minutash, ndërkohë që era po favorizon përhapjen e tyre. Këto janë pamjet...

VIDEO/ ‘Yzberisht style’, mosbindja civile nis në Yzberisht, ja cfarë bënë...

Pasditen e së shtunës, disa qytetarët protestuan në një prej autobusëve të linjës së Yzberishtit duke refuzuar të paguajnë biletën pasi kishin pritur 1...