Tag: yli manjani

“Kush mendon se mbledh një thes votash e ka gabim”, Ish-ministri:...

Ish-ministri Ylli Manjani përmend dhe njehere zgjidhjen e vetme qe situata politike mund të marrë. Manjani shprehet se cilido, individ apo parti, që mendon...

Djegia e mandateve, Manjani: Çdo opozitar duhet të bashkohet me propozimin...

Pas deklaratës së kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha për djegje të mandateve si zgjidhja e fundit e mbetur përballë kryeministrit Rama, ka reaguar...

Manjani: Pse jam dakord me Lulzim Bashën

Ish-ministri Ylli Manjani është dakord me Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas deklaratave të tij në Kuvendin e Këshillit Kombëtar të PD. Manjani thotë...