Tag: xhemi shehu

Sulmi ndaj Xhemit dhe motrave Vjollca, Alketa ua lë autorësinë gazetareve...

Te gjithë na kujtohet lufta e ashper qe shpërtheu virtualisht, ku Alketa Vejsiu u duk se u hakmorr ndaj motrave Vjollca dhe Xhemi Shehut,...

Plas mes moderatoreve/Alketa ‘hakmerret’ ndaj Xhemit: Me ndihmën e Salsanos rolin...

Alketa Vejsiu ka përdorur median e saj, Revista Class si nje sulm/pergjigje për prezantuesen e Portokallisë Xhemi Shehu. Kujtojme se Xhemi disa ditë më...