Tag: vriten

FOTO/Kush janë motër e vëlla që u ekzekutuan nga ish-dhëndri i...

Një krim i rëndë troditi Rrëshenin mbrëmjen e të martës. Fatmir Kolecaj ka vravë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati përkatësisht...

Masakër në Prishtinë, vriten 4 persona

Para pak minutave ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në njërën nga lagjet e Prishtinës. Raportohet për katër viktima. Në fotografitë që ka siguruar Express...