Tag: vret

PAMJE TE RENDA/Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret...

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale. Juan Cralos Garcia, ka...

E torturuan dhe e mbytën në rezervuar, kush është gruaja që...

Del fotoja e gruas, e cila u torturua dhe u mbyt më pas në rezervuar nipi i burrit me dy shokët e tij. Viktima...

EMRI/Krimi i rëndë në Patos, gardiani i burgut vrau me armë...

Një ngjarje e rende ne mes te dites, tronditi qytetin e Patosit, ku u shenuan dy viktima, te dy te rinj. Pas një sherri brenda...

EMRI/Ngjarje e rëndë në Itali, i riu shqiptar vret ish-mësuesen me...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Tolfa, Romë, Itali. Sipas mediave, një ish-mësuese e dalë në pension 91-vjeçare...

Kushëriri vret djalin e dajës për një karrocë me çimento

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lipjan të Kosovës, ku në rrugën Lidhja e Prizrenit, në orën 15.00 dy persona...

SHOKUESE/ Shqiptari ther për vdekje gruan në Zvicër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, me protagonistë shqiptarët. Një nënë e katër fëmijëve u vra nga bashkëshorti i dhunshëm në apartament,...

SHOKUESE/Kosovari vret me thikë ish-gruan dhe partnerin e saj

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij dhe partnerin e saj 23-vjeçar...

Krimi i rëndë në Australi/Babai shqiptar merret në pyetje, flet shoqja...

Një krim i rëndë në familje tronditi qytetin e Aselaide të Austraisë, ku babai dyshohet se ka vrarë të bijën. Sabrina Lekaj u gjet...

VIDEO/Vjehrri nuk ka mëshirë, qëllon me armë dhëndrin në mes të...

Ndodh që vjehrri mund të të marrë aq inat sa të të shkaktojë dhe vetë vdekjen, në formë hakmarrje. Një krim i tillë i rëndë...

I preu fytin 7-vjeçarit kosovar, e moshuara nga Zvicra tregon arsyen

Dy javë pas vrasjes së 7-vjeçarit nga Kosova, gruaja e moshuar ka rrëfyer dhe arsyen. Ngjarja e rëndë ndodhi në Baselin e Zvicrës, ku një...