Tag: vrau

EMRI/Vrau çiftin pasi iu grabiti banesën, arrestohet në Austri 43-vjeçari nga...

Njëzet vjet pas vrasjes së çiftit të bashkëshortëve, Interpol Tirana ka ekstraduar nga Austria 43 vjeçarin Viktor Pelivani. Policia sqaron se si rezultat i bashkëpunimit...

Masakroi gruan me thikë, gjendet i mbytur burri në Durrës

Pasi vrau bashkëshorten me thikë në prani të fëmijës së tyre, raportohet se 37-vjeçari është gjetur i mbytur. "Nga kërkimet e pandërprera të Policisë, orët...

Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, Gjykata i heq...

Pas disa muajsh nga krimi makabër në qytetin e Ballshit, ku burri vrau gruan dhe motrën e saj, Gjykata e Shkallës së Parë ka...

LAJM I FUNDIT/Vrau gjyshin me armë zjarri, burg për nipin 17-vjeçar

Gjykata e Vlorës ka vendosur masën arrest me burg për V.Kapllanin, të riun që vrau gjyshin e tij dy ditë më parë me armë...