Tag: vokshi

PD akuza Veliajt: Po përdor metoda mafioze për t’i mbyllur gojën...

Shenjestra e radhes nga PD eshte Erion Veliaj. Partia Demokratike, me  Albana Vokshin, ka reaguar diten e sotme, duke sulmuar Veliajn dhe akuzuar ate...

“Veliaj provokon qytetaret e Tiranes”

Pas tensioneve te Teatri Kombetar ka reaguar edhe PD, premes ish deputetes Albana Vokshi. Akti i sotëm është një provokim ndaj artistëve dhe qytetarëve,...

”Vatër e re infektuese në një fasoneri në Tiranë”, Vokshi: 5...

Ish- deputetja e PD, Albana Vokshi thotë se ka marrë informacione shqetësuese për një vatër të re infeksioni në Tiranë, pikërisht në një fasoneri...

Ish-deputetja tregon çfarë po fshihet: Propaganda e Ramës, virusi që po...

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka reaguar ne rrjetet sociale, duke e quajtur sjellet e fundit te kryeministrit Edi Rama si propagande hiprotike. Vokshi thote...

Ish-deputetja nxjerr shifrat: Po testohen pak të dyshuar, nuk respektohet kërkesa...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar serish ne rrjetet sociale, duke riktheksuar thirrjen e Organizatës Botërore të Shëndetësise (OBSH) Qeveritë të testojnë sa më shumë...

Shtohen rastet dhe viktimat/PD thirrje qeverisë: Transparencë totale! Testoni çdo të...

Partia Demokratike insiston prej disa ditesh, qe qeveria dhe autoritetet shendetesore te kryejne teste sa me shume ndaj çdo të dyshuari me koronavirus. Albana Vokshi,...

“Vendimi i Presidentit për kthimin e ligjit të censurës i drejtë”,...

Partia Demokratike ka reaguar zyrtarisht diten e sotme lidhur me paketën anti-shpifje e cila u kthye ne Kuvend nga Ilir Meta. Sipas ish-deputetes Albana Vokshi,...

“Hakmarrje personale e Ramës”, Vokshi reagon pas mbylljes së portalit ‘JOQ’:...

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar së fundmi lidhur me deklaratat dhe urdherat e kryeministrit Edi Rama per te mbyllur portalin "JOQ". Vokshi e sheh si...

“Më keq se në Kinë”, Vokshi nxjerr videon: Fëmijët e shkollave...

Pak me heret ne kemi raportuar lidhur me organizimet e shumta qe jane ndermarre per perurimin e stadiumit "Air Albania Stadium", duke përfshirë të...

“Që pas marrjes së statusit kandidat, Shqipëria ka bërë vetëm hapa...

Partia Demokratike dhe FRPD zhvilluan një takim me kryetaren e Forumit të Gruas në PPE Doris Pack. Në takim, fokusi u vu tek demokracia në...