Tag: vjedhje

VIDEO/Momenti kur policia kap hajdutin, si u parandalua vjedhja e banesës...

Policia në Shkodër ka parandaluar një vjedhje në kohën e duhur  falë telefonatës nga qytetarët. Policia, falë bashkëpunimit me qytetarët, arrestuan në flagrancë shtetasin A....

Grabitet argjendaria në Korçë, hajdutët hynë brenda pa u munduar fare

Një argjendari është grabitur gjatë natës në qytetin e Korçës. Argjendaria ndodhet në pedonale. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem....

2 burra dhe një grua shqiptare arrestohen në Itali, policia zbulon...

Policia e Trentos ka kapur sot në mëngjes tre qytetarë shqiptarë, dy burra e një grua, respektivisht të moshave 28, 31 e 26 vjeç,...

Zbulohet mekanizmi i vjedhjes së banesave, policia arreston të rinjtë në...

Forcat e policisë në Korçë, pas një hetimi 1 mujor të zhvilluar për zbardhjen dhe dokumentimin e disa vjedhjeve në banesa dhe biznese të...

VIDEO/Fillojnë vjedhjet në Kombinat në apartamentet e braktisura pas tërmetit, flasin...

Një prej zonave më të dëmtuara në Tiranë pas tërmetit të 26-Nëntorit është zona e Kombinatit, e cila ka demtime ne mase të pallateve....

Arrestohet minoreni, vidhte banesa e makina në bashkëpunim me dy të...

Një 16-vjecar është vënë në prangat e policisë në Kamzë, si autor i disa vjedhjeve. Në njoftimin e policisë thuhet se adoleshenti në bashkëpunim me...

EMRAT/Vodhën banesën e kosovares në Shëngjin, kapen në flagrancë 4 hajdutët

Goditet një grup që kryente vjedhje të banesave në qarkun Lezhë. Në pranga kanë rënë katër persona. Arrestimi në flagrancë i tyre u bë...

Arrestohen në Rinas babë e bir, i vodhën 3 mijë euro...

Policia kufitare ka arrestuar babë e bir me akuzën se i kanë vjedhur një sasi prej 3 mijë eurosh dhe një shumë parash një...

Kamerat fiksojnë momentin, si u kap hajduti i aparaturave të sinjalit...

Tre shtetas janë arrestuar për vjedhje dhe procedohen penalisht dy të tjerë për përvetësim të mallrave të vjedhura. Pas denoncimit të marrë nga qytetarët, forcat...

Zbardhen vjedhjet e dhunshme në Tiranë, pranga hajdutëve të varëseve të...

Policia ka zhvilluar një operacion për kapjen e autorëve të vjedhjeve me dhunë të varëseve të floririt. Burime zyrtare sqarojnë se zbardhen 3 raste...