Tag: vjedhje

Grabisin xhiron ditore në një karburant , dyshimet e policisë mbi...

Një roje karburanti ka denoncuar  sot se dy persona të maskuar me armë, i kanë grabitur xhiron ditore. Ngjarja ka ndodhur në Qishbardhë të...

Vodhi 8300 euro në Sarandë, ja çfarë vendosi gjykata për ukrainasin

Gykata e Sarandës ka vendosur sot lirimin kundrejt nje garancie pasurore prej 800o eurosh për shtetasin nga Ukraina, i arrestuar për vjedhjen e një...

VIDEO/ Kapet Aleksi, hajduti i karburanteve, 8 vjedhje në katër ditë

Aleks Prifti, 41 vjeçari i lindur në Urën Vajgurore, Berat dhe banues në Tiranë, është personi i arrestuar së fundmi nga Policia gjatë një...

EMRAT/ Himarë, futen në magazinë për të vjedhur, e pësojnë keq...

Tre të rinj janë vënë në prangat e policisë në kuhstet e fklagrancës pasi kanë tentuar të vjedhin nja magazinë. Ngjarja ndodhi në Himarë. Strukturat...

FOTO/ Tiranë, tentojnë të vjedhin transformatorin, ja cilat zona ngelin pa...

Është tentuar të vidhet transformatori I nënstacinit Mëzez. Persona ende të paidentifikuar kanë tentuat ta vjedhin duke lënë pa energji zonën pranë Parkut Logjistik dhe...

Idrizi denoncon: Na vodhën votat, kam fakte të rënda!

PDIU vazhdon të pretendojë së në Tiranë u është vjedhur një mandat. Në një deklaratë për mediat Shpëtim Idrizi deklaroi se mungojnë 100 qendra votimi...

FOTO/ Grabitja e kantinës së verës, ja furgoni që u përdor

Është gjetur furgoni që përdorën autorët e grabitjes së kantinës së verës, mëngjesin e sotëm në fshatin Rashbull, në Durrës. Furgoni u gjet i braktisur...