Tag: vjedhje

DETAJE/Kapet ‘hajduti’ në Tiranë, lista e sendeve që vidhte në vende...

Policia ka arrestuar një 38-vjeçar, të dyshuar për një sërë vjedhjesh. Burime zyrtare tregojne se jane sekuestruar dhe një pjesë e sendeve të vjedhura. Policia...

34-vjeçari bënte namin tek “Komuna e Parisit”, policia zbardh vjedhjen dhe...

Policia njofton detaje zyrtare lidhur me një ngjarje e cila ka ndodhur ne lagjen "Komuna e Parisit' në  Tiranë. Sipas policise, një 34 vjecar ka...

VIDEO/Në tentativë për të grabitur banesën në Shkodër, kapet ‘mat’ nga...

Një 36-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi ka tentuar të vjedhë një banesë. Policia ka shoqeruar aksionin dhe me publikimin e pamjeve teksa shihet...

Grabitësit nuk kursejnë as shtetasit e huaj, 4 adoleshentët dhunojnë sirianët...

Grabitësit nuk kursejne as shtetasit e huaj në vendin tonë. Dy refugjatë sirianë janë dhunuar dhe vjedhur në qytetin e Korçës nga 4 persona,...

VIDEO/OSHEE habitet nga ajo që zbulon në Elbasan, shpikja e re...

Edhe pse pati qindra arrestime, procedime dhe fushata te tera per te ndergjegjesuar qytetaret per te mos vjedhur energjine elektrike, ka ende persona te...

VIDEO/Si u zbulua hajduti i pajisjeve elektrike, cilat ishin dyqanet e...

Policia e Tiranës ka arrestuar një 34-vjeçar, si autor i dyshuar i tri rasteve të vjedhjes së pajisjeve elektronike në dyqane të ndryshme të...

VIDEO/Shikoni si u grabit institucioni financiar tek Komuna e Parisit, arrestohet...

Policia ka zbardhur vjedhjen me dhunë e një sasie parash, në një nga filialet e një institucioni financiar për kredidhënie në shuma të vogla,...

E torturuan dhe e mbytën në rezervuar, kush është gruaja që...

Del fotoja e gruas, e cila u torturua dhe u mbyt më pas në rezervuar nipi i burrit me dy shokët e tij. Viktima...

Zbardhen vjedhjet e para të këtij viti në kryeqytet, arrestohen dy...

Dy persona ne kryeqytet janë arrestuar në flagrancë, ndërsa një tjetë eshte proceduar në gjendje të lirë. Burime nga policia bejne me dije se jane...

Maskat iu grabitën të moshuarëve dymbëdhjetë milion lekë, tre në pranga,...

Policia ka zbardhur grabitjen me dhunë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në Memaliaj, duke arrestuar tre të rinj, dhe duke shpallur në kërkim...