Tag: vjedhje

LISTA E VJEDHJEVE/Kapet hajduti i pikturave dhe objekteve me vlerë, si...

Nje 33-vjeçar eshte arrestuar në flagrancë, si autor i dyshuar i 17 vjedhjeve të ndodhura në qytet. Policia ka sekuestruar piktura me vlerë dhe...

“Morën dhe armën e babait”, Rrëfimi i emigrantit që ia plaçkitën...

Emigrant Elton Toromani, që u kthye nga Londra në Elbasan, pak ditë më parë, tregoi si ia vodhën shtëpinë hajdutët, nje ngjarje te cilen...

Bënë “kërdinë” duke vjedhur banesa në Tiranë arrestohen dy persona, zbardhet...

Dy persona janë vënë në pranga në kryeqytet pasi kanë kryer një sërë vjedhjesh në banesa. Me finalizimin e operacionit policor të  koduar “Liqeni...

“Milot-Fier vjedhje e madhe”, PD: Balluku dhe Rama 6 fishuan koston...

Partia Demokratike ka vijuar akuzat në drejtim të qeverisë në lidhje me koncesionin e rrugës Milot-Fier. Në një dalje publike nga selia blu, Ervin...

Shtatë vjedhjet e bujshme në Durrës, arrestohet 35-vjeçari

Policia e Durrësit ka arrestuar një 35 vjeçar pasi dyshohet se gjatë muajve të fundit ka kryer disa vjedhje në banesat e dëmtuara nga...

Përfituan 84 mijë euro duke klonuar karta bankare për turistët, 3...

Tre shtetas janë vënë në pranga në Durrës pasi klononin karta bankare, kryesisht të shtetasve të huaj, duke përfituar shumën 84 mijë euro. Pas...

“3 persona lidhën dhe kërcënuan familjarët”, policia jep detajet: Grabitësit morën...

Policia ka konfirmuar vjedhjen e ndodhur ne nje familje ne fshatin Qinam te Tiranes. Sipas burimeve zyrtare, grabitesit kane vjedhur rreth 40 mije leke...

Grabitet kompania në Tiranë: 3 hajdutët futen nga tubi i ajrimit,...

Tre persona të maskuar kanë vjedhur lëkure për tapiceri makine në një kompani në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë ne Fushe-Mëzezë. Mësohet...

VIDEO/Parandalohet vjedhja në Tiranë, policia gjen armën poshtë krevatit të autorëve...

2 persona jane arrestuar nga policia, pasi tentuan të vidhnin në një banesë. Burime zyrtare bejne me dije se gjatë operacionit, në banesën me qira...

Tmerr në Dibër, 6 persona me kapuçë grabitin dhe dhunojnë çiftin...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Dibër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çernene në zonën e Maqellarës në Dibër. 6 persona me...