Tag: vinc

LAJM I FUNDIT/Vinçi zë poshtë punëtorin në Korçë

Një punëtor është zënë nga vinçi, teksa ishte duke punuar në ndërtimin e një pallati. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje...

VIDEO/ Ky është momenti i rrëzimit të vinçit, ku vdiqën 4...

Katër persona humbën jetën, ndërsa dëme të shumta materiale u shkaktuan nga rënia e një vinçi në qytetin amerikan të Seattle, shtunën rreth orës...

Cifti zbret nga vinci, Teuta rrefen arsyet e protestes se...

Burrë e grua zbriten me ne fund nga vinci pasi qendruan mbi 15 ore ne majte te tij ne nje ndertim ne afersi te...

EMRAT/ Tiranë, identifikohen burrë e grua që kërcënojnë nga maja e...

Dy persona, burrë dhe grua kanë hipur mbi një vinç te diga e liqenit duke kërcënuar se do të hidhen nëse nuk do të...

DETAJE & FOTO/ Tiranë, Policia zbardh arsyen e “ngujimit” në majë...

Sonte, rreth orës 20:45 ka ardhur njoftimi se në rrugën e “Kosovarëve”, në një vinç, në lartësinë 30 metra kanë hipur dy persona. Në vendngjarje...

Tiranë, burrë e grua kërcënojnë se do hidhen nga vinçi

Një çift bashkëshortësh kanë kërcënuar se do hidhen nga vinçi. Mësohet se çifti ka hipur në një vinç, pranë zonës në ish-kompleksin Dinamo në kryeqytet. Policia...

VIDEO/ Berat, nipërit lidhin dhe varin xhaxhanë në vinç, ja justifikimi...

Një video është duke qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale dhe në të duken dy djem të rinj, të cilët lidhin dhe varin një...