Tag: Vilma Nushi

LAJM I FUNDIT/Koncesioni i check up-it në SPAK, PD ngre 7...

Partia Demokratike ka dorëzuar në Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion, SPAK, kallëzimin penal për koncesionin e check up-it. Duke e konsideruar atë si një nga...

PD denoncon: Rama i dhuron Vilma Nushit 8.5 milion euro me...

Partia Demokratike ka rikthyer ne vemendje buxhetin e vitit 2020, i cili u dekretua ne rezerve nga presidenti Ilir Meta muajin që lamë pas,...

SKANDAL/ Edvini dhe ndrikull Nushi mbushin xhepat me Check-upin, qytetarët ndëshkohen...

Një skandal i madhe denoncohet me Check-upin shëndetësor. Sipas këtij skandali, mësohet se qytetarët ndëshkohen me diagnoza false, ndërsa Edvini dhe ndrikull Nushi mbushin...

SKANDAL & DOKUMENTE/ Edi Rama 4 milionë euro dhuratë për Vilma...

“Koncesioni i kontrollit shëndetësor checkup, për të cilin Edi Rama krenohet më shumë, është faktuar me shifra zyrtare si koncesioni më korruptiv dhe më...