Tag: videomesazh

VIDEO/Rama mban gjallë shpresat për negociatat: Po nisem në Bruksel të...

Kryeministri Edi Rama vazhdon të japë mesazhe përmes videove, ku dhe këtë herë ka treguar se nuk ështe dhe aq optimist. Ai në mesazhin e...

Negociatat/Shqipëria pret verdiktin final, Rama ngushëllon me videomesazh: Dielli do të...

PKanë mbetur vetëm 3 ditë nga përgjigja përfundimtare e Këshillit Europian lidhur me hapjen e negociatave për Shqipërinë. Deri tani, situata nuk duket te jetë...

Videomesazh i Bashes: Rama me familjen dhe miqte vodhen miliarda euro...

Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama me një grusht biznesmenësh grabitqarë që ndajnë paratë dhe pasuritë me njëri tjetrin, thuhet ne...

VIDEO/Dy ditë para protestës, vjen një mesazh tjetër nga Lulzim Basha

Lideri opozitar Lulzim Basha ka  nxjerrë një tjetër videomesazh në rrjetet sociale, vetem dy dite para protestës së madhe të opozitës. "Të hënën #8korrik në...