Tag: Veteflijuki ne tirane

Ka folur vajza qe mbeti gjalle: Se keni idene se cfare...

Tv abcnews ka transmetuar se ka folur vajza qe ka mbetur gjalle nderkohe qe motra dhe e ema humben jeten me gjase gjate nje...