Tag: venecia

Shmangën takimin me PD dhe LSI? Zbardhet axhenda e Komisionit të...

Komisioni i Venecias pritet të zbarkojë në Tiranë më datë 9 shtator, ndërsa janë zbuluar dhe detajet e axhendës. Takimet që do të zhvillohen...

“Do bëj gjithçka për demokracinë”, Meta nderohet me çmimin ndërkombëtar në...

Presidenti i Republikës Ilir Meta është vlerësuar me një çmim prestigjioz në Venecia. Ai ka marrë Çmimin Ndërkombëtar “Luani i Artë”, me motivacionin: “Në...