Tag: vellezer

EMRAT/Dy vëllezërit vdesin brenda natës nga koronavirusi

Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në fshatin Novosellë. Mësohet se viktimat janë Mustafë dhe Zekë Zekaj, respektivisht 85 dhe 78...

Dy vëllezërit nga Tirana në pranga, policia jep detajet mbi arrestimin...

Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ku policia njofton per arrestimin e 2 personave. Burimet zyrtare bejne me dije se...

FOTO/Asnjë të dyshuar për atentatin në Tepelenë, I plagosuri nuk e...

Hetimet vijonë për ngjarjen e një nate më parë në Tepelenë ku mbeti i vrarë Artur Bresha dhe u plagos vëllai i tij pas...

DETAJE/Sherri në Kamzë, vëllezërit në telashe, plagosën një 39-vjeçar

Tre vëllezër akuzohen se kanë plagosur  me mjet prerës një shtetas pas një konfikti për motive të dobëta. Policia njofton se ka arrestuar dy...

Kapen tre vëllezërit në Shkodër, policia njofton detajet e operacionit që...

Policia ka finalizuar një operacion, ku në pranga tre vëllezër të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin kishin kultivuar bimë narkotike. NJOFTIMI I POLICISE Finalizohet operacioni policor...

EMRI/Plas sherri në lokal në Shkodër, si u plagos vëllai i...

Një person është plagosur me thikë këtë të hënë në mesditë në Shkodër, pas një zënke për motive të dobëta me dy vëllezër që...

Shkodra e blinduar, përcillen në banesën e fundit vëllezërit Bilali, i...

Qyteti i Shkodrës ditën e sotme ka qenë në masa të rrepta sigurie dhe e blinduar nga forca të shumta policie. Këtë pasdite të së...

Bën testin e ADN-së, zbulon se ka 29 motra dhe vëllezër

Imagjinoni të jeni rritur si fëmijë i vetëm dhe kur keni arritur në moshë madhore të zbuloni se keni motra dhe vëllezër. Madje shumë! Kjo...

I vranë të atin dhe xhaxhanë, Astmer Bilali kërkon disa orë...

Astmer Bilali i arrestuar si pjesë e grupit “Bajri” pritet ti jepet lejë për disa orë nga prokuroria me qëllim që ai të marrë...

Sherr me thika në Cërrik, plagosen rëndë dy vëllezërit

Një sherr mes pesë personave ka denigruar deri në plagosje. Dy prej tyre kanë mbetur të plagosur pasi lëndimit me mjete prerëse. Sipas raportimeve të...