Tag: Veliu

Urdhëroi heqjen e telefonave, shefat e policisë-Ardi Veliut: Radiot nuk kanë...

Urdhri i drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu për të hequr telefonat gjatë shërbimit për të shmangur dekonspirimin e operacionit është debatuar dje...

DOKUMENTI/Urdhëri i paprecedentë i Veliut për punonjësit e sigurisë: Mos dilni...

Policia e Shtetit ka filluar të marrë masa kundër protestës së nesërme që disa ditë më parë. Në një urdhër të paprecedentë, Drejtori i Përgjithshëm...

VIDEO/Shkatërrohet grupi shqiptaro-grek i drogës, 61 në pranga

Eshte finalizuar një megaoperacion ndërkombëtar droge. Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Përgjitshëmi Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Ai njoftoi për goditjen e një...

Veliu:”Nuk jam politikan”, ish-deputeti pyet: Çfarë janë këta?!

Ish-deputeti Luçiano Boçi ka sjellë dhe njëherë në vëmendje deklaratat e drejorit të policisë Ardi Veliu, i cili ndodhej në qytetin e Shkodrës për...

Xhafaj dhe Veliu në Selenicë, deputeti pyet: A mund të varet...

Ka dhe nga ata deputetë të cilët shtrojnë pyetje lidhur me masakrën e ndodhur ditën e djeshme, teksa 24 vjeçari vrau 8 kushurinjtë e...

Struktura e re e policisë së shtetit, ky është projekti i...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe Drejtori i ri i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, kanë qenë në sinkronë kur kanë paralajmëruar ndryshime në...

DETAJE/ Operacioni “Muzgu”, ja kush janë 7 personat e arrestuar

Me anë të një deklarate për mediat, Ardi Veliu, drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, ka njoftuar për finalizimin e një operacioni antidrogë....

VIDEO/ Tiranë, megaoperacion antidrogë, 7 persona bien në pranga

Një operacion i madh antidrogë është zhvilluar në Tiranë. Me anë të një deklarate pë mediat, Ardi Veliu, drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë...